Алекс станови...

07 Мај 2020
314 пати

Исполнете го вашиот сон за нов дом

Прекрасен стан со максимално искористена површина која ги задолува вашите потреби за удобно домување, 65м2 во кои добивате две спални соби и комфорна дневна соба со кујна и трепезарија.
Понуда која не се пропушта!
☎️ +389 (0) 78 410 580
☎️ +389 (0) 78 410 265

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.