Предновогодишна акција во Пица ФРЕШ Деливери

19 Дек 2019
593 пати

Предновогодишна акција во Пица ФРЕШ

ДеливериФамилијарна пица + гратис Кока Кола 1.75L + бесплатна достава до вашиот дом. Побарајте не на 077 60 43 10 или во трговскиот центар веднаш до сендвичара "КОКСИ", спроти книжара "ПИОНИР". Повелете ве очекуваме. Акцијата трае до 30.12.2019

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.