BLACK FRIDAY ВО RIVER SOFT

29 Ное 2019
442 пати

BLACK FRIDAY ВО RIVER SOFT

ДРАСТИЧНО НИСКИ ЦЕНИ
Не пропуштајте ја денешната прилика, купете го вашиот производ со попуст до 70%.
За првите 10 купувачи со сметка над 12.000 денари добивате гратис мобилен телефон.
Ве очекуваме

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.