Со ТА Либеро Травел во Прага, Братислава, Истанбул...

19 Окт 2019
488 пати

Почитувани, ТА Либеро Травел ви овозможува да уживате во продолжениот викенд и да се подгответе за

Божиќните и Новогодишните празници. Заедно со нас патувајте во Прага со Дрезден и Братислава или пак во Истанбул по најповолни цени во термин од 06-09.12.2019.
Информации и резервации на 072 272 800, 078 372 800 или пак во канцеларијата на ТА Либеро Травел, спроти Кам маркет во Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.