КАМ маркети бара касиери

14 Мај 2019
185 пати

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард

дисконт: висок квалитет и ниски цени.

Со препознатлива мрежа од 71 маркет постојано сме блиску до нашите купувачи.

Заради натамошен развој, компанијата има потреба од

Вработени за регион Кочани и за следната работна позиција:
КАСИЕРИ

Потребни квалификации:

• Завршено средно образование
• Пожелно предходно работно искуство на иста позиција
• Работно познавање на компјутери

Личен профил:

• Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
• Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
• Комуникативна, одговорна и лојална личност
• Самоиницијативност и посветеност на работата
• Динамичност, желба за работа и тимски дух

Ние нудиме:

• Основна плата во договор за работа 15.500 денари + максимален бонус од 2.900 ден за успешност + исплата на сите изработени прекувремени часови + работа во недела + работа на празник + работа во сабота
• Пријатна работна атмосфера
• Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи

Молбите со наведено завршено образование, работно искуство и контакт телефон да се испратат на следната адреса:

КАМ ДОО
Персонален оддел
ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје

Или на E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Апликации за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница

web: www.kam.com.mk

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.