Кам Маркет Кочани бара раководители

09 Окт 2018
517 пати

Кам Маркет Кочани бара високомотивирани соработници и соработнички за Раководна позиција во маркет

Ако имате:
- Завршено ВСС/ССС
- Работно искуство минимум 2 години, пожелно во областа
- Одлично познавање на најчесто користени софтверски решенија- MS Office
- Јаки организациски, комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок

Ако сакате:
- Да обезбедите непречен и точен тек на протокот на стока и продажниот процес во својот маркет согласно законските норми и правилата на КАМ.
- Да постигнете одлични продажни резултати со умешно раководење со персоналот.
- Да постигнете висока економичност во работењето и ниски трошоци

Ние нудиме:
• Прекувремените часови, додатоци, регрес и платен одмор, се плаќаат во рамки на Законот
• Обезбедена обука за работа како и можност за личен и професионален развој за напредување
• Прилика да станете член на тимот кој ќе ги отвори Кам маркетите на пазарот.
Доколку сте заинтересирани пријавете се на нашиот е маил (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.) со назнака ,,За Раководител на маркет,, или преку нашата нова интернет страница www.kam.com.mk. За дополнителни информации околу начинот на пријавување обратете се во маркетот.
Ве очекуваме.

Кам Маркет Кочани бара раководители

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.