Печатница Европа 92 бара офсед машинисти

12 Сеп 2018
645 пати

Печатница Европа 92 ДООЕЛ од Кoчани има потреба од офсед машинисти, предност ќе имат

кандидаите со работнoискуство. Плата солидна.
Контакт за пријава :
Марина Јованова 076-348-019 и е- пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оценете ја оваа вест
(1 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.