Со Либеро Травел на Св. Василие Острошки и на плажа во Грција

08 Авг 2018
487 пати

Не дозволувајте други да Ви кажуваат за чудата, дојдете, посетете и уверете се сами во нив. Посета и

ноќевање во широко познатиот и најпосетуваниот манастир на Балканот Св. Василиј Острошки. ТА Либеро Травел и Белдона ММС ве води од 24.-26.08.2018 за цена од 1500 ден. Може да се патува со лична карта.
Информации и резервации на 072 272 800, 078 372 800 или 033 272 800 или пак во канцеларијата на ТА Либеро Травел, спроти Кам маркет во Кочани.
Дојдете со ТА Либеро Травел на забава и капење! Секој викенд Ве водиме на еднодневна капење на некоја од прекрасните песочни плажи во Грција. Ајде заедно да се дружиме оваа недела во Паралија или Неа Флогита за 750 ден. Секое 5-то возење е гратис.
Информации и резервации на 072 272 800, 078 372 800 или пак во канцеларијата на ТА Либеро Травел, спроти Кам маркет во Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.