Се бараат возачи со Ц и Е категорија

04 Јул 2018
399 пати
Центро фрута ДООЕЛ - Виница поради зголемен обем на работа во текот на  летниот период  има потреба од:
 

-  2  возачи со Ц и Е категорија

 
Компанијата ги обезбедува потребните средства за работа и нуди можност за солидна заработувачка и професионална надградба.


CV за учество на огласот да се испраќаат на маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел за контакт  075-272-005
Оценете ја оваа вест
(1 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.