Голем попуст на спортска опрема во Спорт Реалити

03 Јул 2018
673 пати

Летна Акција во Спорт Реалити! Најдобрите спортски брендови ова лето со попусти од -30% !


Повелете од 04.07 (Среда) до 07.07 (Сабота) во нашата продавница.
Адресата е ул. Стево Теодосиевски 23/4 до поштата.
Спортско лето со Спорт Реалити!

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.