Компанијата АЛМА нуди поволни услови за вработување ...

27 Јун 2018
828 пати

Поради зголемени и проширени работни активности  компанијата АЛМА има потреба од лице во одделот за шаблонирање, конструкции моделирање и градирање.

Сите заинтересирани кои имаат соодветни познавања од оваа област можат да се пријават на телефон 070 336 441 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. Работно време само прва смена.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.