ТА Либеро Травел – Да ја отвориме сезоната со Паралија и Калитеа

21 Јун 2018
524 пати

Дојдете со ТА Либеро Травел на забава и капење! Секој викенд Ве водиме на еднодневна екскурзија

на некоја од прекрасните песочни плажи во Грција. Ајде заедно да ја отвориме летната сезона оваа недела и да се дружиме во Паралија за 750 денари и Калитеа за 800 ден. Секое 5-то возење е гратис.
Информации и резервации на 072 272 800, 078 372 800 или пак во канцеларијата на ТА Либеро Травел, спроти Кам маркет во Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.