Нова игротека во Кочани - „ПРЕСТИЖ“

30 Мај 2018
2147 пати

Ресторан „Престиж“, отсега со игротека „Престиж“. Организација на роденденска забава. Закуп на простор за прослава на сите ваши свечености. Анимација и игри. Целодневен престој на деца. Модерни играчки посебно дизајнирани за атрактивна, но сигурна игра. Мини игралиште за фудбал и кошарка, трамполини за качување, полигон со лулашки,клацкалки, тобогани и голем број тематски и интерактивни содржини. Дојдете на дружење во игротека „Престиж“ и запознајте нови пријатели. Закажете го вашиот термин на телефон 077 / 580 - 407 и одберете ги најсветлите, незаборавни моменти за вашите деца, во ИГРОТЕКА „ПРЕСТИЖ“

Оценете ја оваа вест
(4 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.