Жито Маркети – Оглас за вработување

14 Мај 2018
867 пати

Жито Маркети има потреба од продажен персонал за Кочани и Виница поради отварање

на нов маркет. За инфо на Контакт телефон 071/374-389 и е-маил мој Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.