Кам Маркети бараат касиер/ка

11 Мај 2018
448 пати

Трговијата е навистина возбудлива професија...Кам Маркет Кочани бара високомотивирани

соработници и соработнички за позиција Касиер/Касиерка

Ако имате:
- Завршено ССС
- Со или Без искуство
- Работно познавање на компјутери
- Подготвеност за тимска работа
Ако сакате:
- Работа на каса
- Редење роба на рафтови
- Одржување на хигиена во маркетот и околината
Ние нудиме:
• Законска загарантирана минимална плата + бонуси
• Прекувремените часови, додатоци, регрес и платен одмор, се плаќаат во рамки на Законот
• Обезбедена обука за работа како и можност за личен и професионален развој за напредување
• Прилика да станете член на тимот кој ќе ги отвори Кам маркетите на пазарот.
Доколку сте заинтересирани пријавете се на нашиот е маил (Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.) со назнака ,,За Касиер/Ка,, или преку нашата нова интернет страница www.kam.com.mk. За дополнителни информации околу начинот на пријавување обратете се во маркетот.
Ве очекуваме.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.