Со Либеро Травел во Будва и Истанбул

03 Апр 2018
855 пати

Почитувани, дојдете и патувајте повторно со нас за Први мај на добро познатите дестинации кои плена

т со неизмерните убавини на Јадранското Море со Будва и Црното и Мраморното Море со Истанбул. ТА Либеро Травел организира незаборавно патување во Истанбул од 28-30.04 со две ноќевања за 85 евра или три ноќевања со посета на Принцеските острови за 95 евра и во Будва од 28.04-01.05 со две ноќевања за 65 евра.
Информации и резервации на 072 272 800, 078 372 800 или 033 272 800 или пак во канцеларијата на ТА Либеро Травел, спроти Кам маркет во Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.