Смарт дор – Сегментни гаражни врати со гаранција од 5 години

19 Мар 2018
801 пати

Нарачајте сегментни гаражни врати во Смарт Дор – Скопје. Вратите се најмодерни и во тренд, со германски

мотори од реномираната фирма „Сомер“, која ги произведува таквите системи веќе 37 години. Панелите за вратите, пак, се увезуваат од Швајцарија, од производителот „Тескадо“, фирма која постои повеќе од 20 години.
Можете да ги имате во пет различни бои: сива металик, бела, антрацит и во боите на златен и темен даб.
Смарт дор (модерни сегментни гаражни врати со беспрекорен квалитет и топ цени) обезбедува гаранција на своите производи од 5 години. Гаражните врати ги испорачува во рок од 8 дена и ги монтира веднаш.
Информации можете да добиете на телефоните : 078 505 445 и 078 747 074

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.