За Велигден препуштете му се на Вел – Јан бр. 1

13 Мар 2018
390 пати

Вел – Јан бр. 1 за Велигден ве води во најубавите европски дестинации:


БУДВА, ДУБРОВНИК И ОСТРОГ – две ноќевања со превоз = 55 еур
БАНСКО – 3 All inclusive со превоз цени од 89 еур
ВЕНЕЦИЈА со посета на ВЕРОНА – 2 ноќевања со појадок = 99 еур
БУКУРЕШТ и ДВОРЦИТЕ на ТРАНСИЛВАНИЈА – 2 ноќевања со појадок = 85 еур
ИСТАНБУЛ – 2 ноќевања со појадок 69 еур

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.