Центро фрута бара возач и пет работници

26 Јан 2018
658 пати

Центро фрута ДООЕЛ - Виница поради проширување на својата дејност има потреба од:

- 5 општи работници , минимум ССС - технички смер ; работно искуство ;
- 1 возач , минимум ССС ; работно искуство ; со возачка дозвола Е категорија

Компанијата ги обезбедува потребните средства за работа и нуди можност за солидна заработувачка и професионална надградба.


CV за учество на огласот да се испраќаат на маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел за контакт 033 361 123

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.