Sport Reality – Попуст до 50 %

24 Јан 2018
630 пати

Финално намалување на Зимската колекција во Sport Reality! Зимски јакни, пантолони и чизми со попусти од 30 до 50%!

Ве очекуваме на добро познатата локација – Sport Reality Кочани.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.