Течко нет – Вработуваме двајца девелопери

20 Дек 2017
867 пати

ТЕЧКО НЕТ ДООЕЛ вработува двајца веб девелопери. Работата се одвива во релаксирана атмосфера

со најсовремена Apple опрема и софтвер. Платата е солидна, доедукацијата и надградбата на знаења се загарантирани. Потребно е основно познавање на PHP, HTML и CSS.
Бидете дел од иднината испратете CV на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. контакт за информации 071 270 702., повикуваат од Течко нет
www.techko.net

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.