Се продава автомобил...

15 Дек 2017
388 пати

KLIMA
-ABS
-AIRBEG
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- PODESIV KOZEN VOLAN 
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- RADIO CD FORD FABRICKO
- BRANICI VO BOJA
VOZILOTO E ZACUVANO KAKO NOVO

BARAJTE ME NA OVOJ BROJ 078 220 032

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.