Со Либеро Травел во Истанбул

09 Ное 2017
1158 пати

Посетете го градот на два континента - Истанбул за 8 декември по неверојатна цена од само 3500 денари

за уплати до 15 ноември. Не чекајте да ви раскажуваат, бидете дел од ова патување

И оваа година Либеро травел за Нова Година ве води во најпопуларните дестинации, по неверојатни цени и тоа Будва 55 еур, Белград од 69 еур, Истанбул од 75 еур, Краков од 99 еур, резервирајте го вашето место со само 30 % уплата до 15 ноември и искористете ги супер промотивните цени,
Информации и резервации 072/272-800, 033/272-800, или на liberotravel.com.mk

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.