Либеро Травел и Белдона ве водат во Грција и Црна Гора

20 Јул 2017
844 пати

1. И оваа недела 23-ти јули уживајте во звукот на морските бранови во комбинација со ладен пијалок,

многу забава и дружење на песочните плажи на Халкидики Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Ханиоти, Пефкохори или Паралиа, изборот е Ваш, не дозволуваје други да ви прераскажуваат, Побрзајте и резервирајте на 072 272 800 и 033 272 800


2. На Ваше барање многуте реализирани програми со посета на најголемото светилиште на Балканот, Мнастирот Острог , Либеро Травел организира уште едно поколоничко патување за манастирот Острог .
? Термин: 04.08.2017 - 06.08.2017
? по неверојатна ценa од 1 500 денари
во која е вклучено 1 ноќевање во манастирот и посета на Свети Стефан,Будва и Погорица и туристичка такса .
?Може да се патува и со лична карта
?Можност за плаќање на 2 рати
За повеќе информации и резервации контактирајте не на
☎️ 033 272- 800
? 072 272-800

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.