Либеро Травел : Со секоја резервација за летување добивате гратис еднодневно капење

27 Мај 2017
2082 пати

И ова лето, започнувајки од 11-ти јуни Либеро Травел и Белдона ве водат на еднодневно капење на

прекрасните плажи во Грција. Секоја недела различна дестинација. Сезоната започнува со Паралиа и тоа со промотивна цена од само 600 денари.
Со Секоја резервација за летување, од Либеро Травел добивате гратис еднодневно капење, а следуваат уште многу изненадувања. Затоа следете не на фејсбук фан страна на Libero Travel.
Повеќе информации и резервации на 033 272 800 и 072 272 800

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.