На 27. мај во „Аква“- Концерт на една од најголемите балкански ѕвезди

23 Мај 2017
638 пати

Во сабота, 27 мај, во Клуб „Аква“, на ваше барање сшелтакуларно гостува

големата балканска ѕвезда Саша Матиќ.
Влезинци: во предпродажба 300 денари, на врата 400 денари.
Резервации на: 078 237 503 и 077 888 852
Картите за концертот во предпродажба се достапни од денеска во маркетие на „МЕС-МОН“ во Кочани

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.