Со Либеро Травел и Белдона на патување до Острошкиот манастир

26 Окт 2016
1004 пати

Либеро Травел и Белдона на Ваше барање организираат ново поклоничко патување за чудотворниот манастир

Св Василиј Острошки во термин 04-06 ноември со едно ноќевање во манастирот, но сега со нова проширена програма, посета на Будва, Цетински Манастир, Манастир Ждребаоник, шопинг центарот Делта Сити во Подгорица и сето тоа по стара цена од само 1600 денари. Побрзајте и резервирајте, бидејќи местата бргу се пополнуваат За повеќе информации јавете се на 033 272 800  и 072 272 800, а целосната програма можете да ја погледнете на liberotravel.com.mk

Автор на огласот е Либеро травел

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.