ОГЛАСИ

ДАДИ КОМПАНИ ВРАБОТУВА ТРОЈЦА РАБОТНИЦИ ВО БРАВАРСКА И МЕХАНИЧАРСКА РАБОТИЛНИЦА ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 070/213 481 , НА МEJЛ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ИЛИ НА ФБ ПРОФИЛОТ НА ДАДИ КОМПАНИ ДООЕЛ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК: https://www.facebook.com/Dadi-Kompani-207480192630003
Во пресрет на пролетта и Денот на жената во Жито маркети пристигна најдобриот избор на свежо цвеќе по супер
Итно се продава куќа во селото Бања со површина од 110 м2 (квадрати) и двор од 1 500 м2 (квадрати).
Нашите покривни решенија од Tondach, кои се број 1 во Европа, ви стојат на располагање. Изградете квалитетен и сигурен покрив за вашиот дом, отпорен на сите временски услови.  Сигурноста е една од најголемите потреби на човекот. Барајќи заштита од надворешните…
По повод најубавиот празник 8 Март, Хотел Центробизнис на 6 и 7 март (сабота и недела) за нашите
Фирмата TEXPORT PRODUCTION има потреба од шивачи  со работно искуство . Информации на телефон 076 493 634  лице за контакт Ивана...  
Шампињони кис бесплатно доделува хранлив супстрат (нус производ) од производството на свежи шампињони.
ДАДИ КОМПАНИ – Виница има потреба од вработување на лица на бензинска пумпа. Информации на
1. Барате работа? Жито маркети има потреба од продажен персонал во маркетите во Кочани, Виница и Облешево. Аплицирајте на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. За повеќе информации јавете се на 077/615-479 секој работен ден од 08 до 16часот. Жито маркети.  
Казино VLT Клуб има потреба од персонал за работа (машки и женски) во Кочани и Виница