Жито маркети имаат потреба од персонал за продажба во маркет во Скопје, Виница и Кочани. 

 Заинтересираните можат да го испратат своето CV на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Во бутик Марилуна сезонски попуст од 20% до 50 % на целата летна колекција.

Ново,  Марилуна кидс - одберете бренд, одберете квалитет по рекламни цени.

Побрзајте, Марилуна над поштата во Кочани, или информирајте се на 077 643 142

Електро матрејали од брендовите: TEM ETI Legrant.

Поради зголемени и проширени работни активности  компанијата АЛМА има потреба од лице во одделот за шаблонирање, конструкции моделирање и градирање.

Сите заинтересирани кои имаат соодветни познавања од оваа област можат да се пријават на телефон 070 336 441 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. Работно време само прва смена.

Бурекџилница Ванила има потреба од продавач - ка. Плата по договор. Информации на 078 246 614 или лично во Ванила. Лице за контакт Кети

Фирма има потрба од лице за работа во кујна, со или без работно искуство. Информациии на телефон 078 986 578

Се продава ексклузивен градежен плац спроти СОУ Гошо Викентиев, во близина на МК Алма со градежна маркица

за деловен простор и 5 ката со површина од 800 м2 по цена од  25 000 евра . Информации на 078 434 428 лице 

за контакт Душка или на VIBER +436 765 653 458 Лице за контакт Ненад .

Поради зголемен обем на работа Дрво Пром Мородвис комплекс Кочани има потреба од 

- 2 Столари со минимум средно образование и една година работно искуство

- 2 Бравари со минимум средно образование и една година работно искуство

- 1 Раководител на производство со една година работно искуство

Информации на 033 270 576  или  мобилни 071 235 510 и  070 213 420