Радио Кочани овозможува бесплатно рекламирање...

06 Апр 2020
681 пати

Доколку сте микро или или мало претпријатие кое врши достава на храна или лекови, контактирајте не

на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. за бесплатна реклама

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.