В сабота - Влатко Лозановски во Пулс

21 Јан 2020
337 пати

На 25 јануари, сабота, една од најголемите ѕвезди на македонската поп музика, Влатко Лозановски,

ќе одржи концерт во Клубот Пулс во Кочани. Побрзајте и резервирајте...

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.