Стенд ап - На 1 април Срџан Јанковиќ во Класик Кафе

26 Мар 2018
2028 пати

Серијата на StandUp настани продолжува и оваа недела во Кочани. За ова виновник е Klasik Kafe! Настанот

е закажан за 01 - АПРИЛ, НЕДЕЛА, 21ч, а гостин е Срџан Јовановиќ
Влез не се наплаќа, ама резервацијата е задолжителна!
Контакт: 078 238 620
Избери си друштво, резервирај си маса и помини си една поинаква неделна вечер.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.