Vitality MediSpa

05 Јан 2016
2199 пати
Оценете ја оваа вест
(1 гласови)
Повеќе во оваа категорија: « BOXIT INZENERING

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.