Физички нападнат кочанчанец од жител на с.Тркање

14 Ное 2021
1600 пати

На 13.11.2021 во 14.20 часот во Полициската станица Кочани, Б.Н.(43) од Кочани пријавил дека околу 13.30 часот на патот за с. Полаќи, кочанско, бил

физички нападнат од Г.С. од с. Тркање, кочанско, информира СВР Штип.. По комплетирање на случајот против Г.С. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)