Кочанчанец физички ја нападнал својата мајка...

13 Сеп 2021
1908 пати

„На 12.09.2021, полициски службеници од Полициската станица Кочани го лишиле од слобода Е.А.(34) од Кочани затоа што околу 16.00 часот во семејната куќа во Кочани физички ја нападнал неговата 63 – годишна мајка,“ информираат од СВР Штип.

По комплетирање на случајот против Е.А. ќе биде поднесена соодветна пријава.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)