ПОЧИНАЛ ПОЛИЦИСКИ СЛУЖБЕНИК ДОДЕКА БИЛ НА СВОЕТО РАБОТНО МЕСТО...

13 Сеп 2021
13224 пати

На 12.09.2021 во 20.30 часот во Полициската станица Кочани, полицискиот службеник М.Ј.(53) од Кочани починал додека бил на работното место во ПС Кочани. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.  

Оценете ја оваа вест
(5 гласови)