Физички напад во Мојанци...

21 Ное 2020
706 пати

 Вчера во 15.50 часот во Полициска станица Кочани Ф.И.(27) од с.Мојанци пријавила дека околу 11.30 часот, во нејзиниот двор нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од Д.И.

Полицијата презема мерки за расчистување на сите случаи. 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)