Се запали ПМВ Фиат Брава...

18 Ное 2020
250 пати

На 16.11.2020 во 23.27 часот во Полициската станица Кочани, К.А.(35) од Кочани, пријавил дека на ул.„Партизанска“ во Кочани настанал пожар на неговото патничко моторно возило „фиат брава“ со кочански регистарски ознаки.

Пожарот бил изгаснат од Територијалната противпожарна единица Кочани.

Во пожарот нема повредени лица, а увид извршила увидна екипа на ОВР Кочани.

Се работи на расчистување на случајот.

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)