Донирајте за петнаесетгодишниот Симон

07 Окт 2020
144 пати

Петнаесетгодишниот кочанец, Симон Тодоров, кој боледува од тумор на крвните садови упати апел за помош...

 

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)