Во РИВЕР СОФТ ноќен шопинг со попуст до 70 %

08 Окт 2019
1650 пати

За прв пат во Кочани НАЈТ ШОПИНГ во новоотворениот салон на Ривер Софт.

Среда, 9 октомври, од 18 часот па се до полноќ сите цени драстично паѓаат.
Побрзајте и заштедете до 70 % од планираниот буџет за купување на вашиот производ.
РИВЕР СОФТ во Кочани

Оценете ја оваа вест
(2 гласови)

ОПШТИ ОДРЕДБИ

Радио Кочани ФМ емитува сопствена програма, која според одредбите од Правилникот за форматите од радио и телевизиските програмски сервиси (застапеност на говорниот дел) спаѓа во редот на говорно-музичко радио со претежно информативен општ формат.